کوین دی‌یانگ


Kevin DeYoung

کوین دی‌یانگ (دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه الهیاتی گوردون کانوِل) شبان ارشد کلیسای اصلاح‌گرای یونیورسیتی واقع در شهر لنسینگ شرقی در ایالت میشیگان می‌باشد. او که در تارنمای The Gospel Coalition (کانون انجیل) به نوشتن مقالات الهیاتی مشغول است، نویسندۀ کتابهای صاحب‌نام فراوانی می‌باشد، و کتابهای دیگری را نیز به طور مشترک با سایر نویسندگان به قلم درآورده است. شماری از کتابهای او از این قرارند: بیکار ننشینید. حفره‌ای در قدوسیت ما. باور کلام خدا بی‌چون و چرا. کتاب‌مقدس واقعاً دربارۀ همجنس‌گرایی چه تعلیمی می‌دهد؟ و کتاب «مهم‌ترین ماجرا». همچنین کتابهایی با عنوان «پرمشغله» «چرا ما نوبنیاد نیستیم؟» و «چرا کلیسا را دوست داریم؟» (این دو کتاب آخر را به همراه تِد کِلاک به نگارش درآورده است) که جوایزی را نیز به خود اختصاص داده‌اند، از جمله کتابهای دیگر دی‌یانگ می‌باشند.


باور کلام خدا بی‌چون و چرا

آیا می‌توانیم کاملاً به کتاب‌مقدس اعتماد کنیم؟

آیا کتاب‌مقدس برای زندگیهای بغرنج و پیچیدۀ ما بسنده است؟

آیا واقعاً می‌توانیم پی ببریم که کتاب‌مقدس چه تعلیمی می‌دهد؟

کوین دی‌یانگ نویسنده‌ای که به خاطر نگارش کتابهایش جایزه‌های متعددی کسب نموده است، با هوش و ذکاوت سرشار، با ذهنی شفاف، و با زبانی ساده و قابل فهم به معرفی کتاب‌مقدس پرداخته است. آنچه او در کتابش عرضه می‌دارد، جوابگوی سوالات مهمی است که برای مسیحیان و غیر مسیحیان مطرح بوده است. این کتاب شما را یاری می‌رساند تا آنچه را کتاب‌مقدس دربارۀ خودش بیان می‌دارد، درک نمایید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا به اهمیت کتاب‌مقدس در تمامی اعصار، و آن ویژگیهای شاخصی پی ببرید که دلیل ماندگار بودن کتاب‌مقدس را مشخص می‌سازند.

این کتاب گیرا و پرجاذبه با خودداری از به کار بردن عبارات و اصطلاحات تخصصی، به زبان ساده شما را تشویق می‌کند تا کتاب‌مقدس را مطالعه کرده و باورش نمایید، و خاطرجمع شوید که کتاب‌مقدس به راستی کلام خدا می‌باشد.

 

این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.